10 مو صاف کننده Revlon و ویژگی های آنها

 بازدید از سالن امکان پذیر نیست هر بار که به موهای مستقیم پوکر احتیاج دارید ، درست است؟ علاوه بر این ، وقتی موی سر عمل می کند. استفاده از صاف کننده مو آسان است و به شما در رسیدن به موهای صاف و صاف در راحتی خانه کمک می کند. تعداد زیادی تقویت کننده مو در بازار وجود دارد و بنابراین انتخاب بهترین از آنها بسیار دشوار می شود.

 
اگر به دنبال یک صاف کننده مو مناسب هستید ، ممکن است این لیست برتر 10 به شما کمک کند. امروز من در حال جمع آوری موهای صاف REVLON هستم ، برندی که برخی لوازم موی شگفت انگیز و یکی از این موارد صاف کننده مو است.
 
بررسی قیمت محصولات
REVLON صاف کننده بخار آب صاف (RVST2088) قیمت را بررسی کنید
قیمت بررسی قیمت لیزر براق کننده REVLON
REVLON 1 St صاف کننده سرامیک (RVST2005PNK) بررسی قیمت
REVLON 2 St صاف کننده سرامیک (RVST2006C) قیمت را بررسی کنید
قیمت بررسی صاف کن قیمت REVLON
قیمت بررسی قیمت صاف کن الماس REVLON Nano
REVLON 1½ ”صاف کننده تیتانیوم (RVST2031PNK) بررسی قیمت
10 مو صاف کننده Revlon
1. صاف کننده بخار Hydra-Smooth REVLON (RVST2088):
 
صاف Steam Straightener Pinit
 
این صاف کننده مو از REVLON مبتنی بر هیدرا درمانی است ، بدین معنی که صفحات صاف کننده مو را با ذرات آب تزریق می کنند. دارای صفحات سرامیکی است که بعد از صاف کردن موها به صاف و ریزش مو کمک می کند. مو را به سرعت صاف می کند که آسیب را به حداقل می رساند و گرمای آن تا 430 درجه می رسد بنابراین می توانید بر این اساس گرما را کنترل کنید. در طی 30 ثانیه گرم می شود و بنابراین نیازی به انتظار طولانی نیست. در کسری از زمان به شما موهای مستقیم پوکر می دهد.
 
 
2. صاف کننده لیزر درخشان REVLON:
 
صاف کننده برجستگی لیزر revlon Pinlon
این صاف کننده مو مبتنی بر فناوری مادون قرمز است که کوتیکولهای مو و موهای شما را صاف می کند و همچنین باعث براق شدن آنها می شود. صفحات صاف از سرامیک ساخته شده است که به حفظ رطوبت طبیعی موها کمک می کند و به آنها آسیب نمی رساند. فقط در 30 دقیقه گرم می شود و دارای چندین تنظیم گرما است که استفاده از آن را آسان تر می کند. همچنین یک چراغ نشانگر وجود دارد که هنگام آماده سازی صاف کننده روشن می شود. فن آوری یونی موها را شرایط می کند و همچنین باعث ایجاد برآمدگی می شود ، نتیجه نهایی موهای براق و مستقیم است.
 
 
3. سرامیک صاف REVLON 1 ((RVST2005PNK):
 
صاف کننده سرامیکی revlon 1 Pinit
این سنگ فرش سرامیکی از REVLON گرمای بالایی را فراهم می کند و فقط به یک ضربه تند وشدید زدن موهای مستقیم پوکر می دهد بدون اینکه به رطوبت موها آسیب برساند. فناوری سرامیک مانع از خیس شدن موها می شود و باعث صاف و نرم شدن آنها می شود. صاف دارای شماره گیری رئاستات با تنظیمات حرارتی متعدد است که به یک ظاهر طراحی انواع مو کمک می کند. در مدت زمان 30 ثانیه گرم می شود و هنگامی که درجه حرارت بسیار گرم می شود ، به طور خودکار خاموش می شود که از آسیب رسیدن موهای شما جلوگیری می کند. دسته بلند است و در کار با آن آسان تر عمل می کند.
 
 
4. صاف کننده سرامیک REVLON 2 ((RVST2006C):
 
revlon حرارت کامل 2 صاف کننده سرامیکی Pinit
این صاف کننده دارای صفحات سایز 2 ates می باشد تا بتوانید بخش های بزرگی را تنظیم کنید که باعث صرفه جویی در وقت شما می شود. این مبتنی بر فناوری سرامیک است که حداقل آسیب را تضمین می کند و در مدت زمان 30 ثانیه گرم می شود. این به شما موهای مستقیم ، درهم و برهم زدن پوکر به شما می دهد ، زیرا دارای بند مفصل گرد و عاری از درهم و برهم است. این از ریزش موهای شما جلوگیری می کند و می توانید هر نوع بافت و ضخامت مو را با این صاف کننده مو سبک کنید.
 
 
5. REVLON ½ ”مینی صاف کننده سفر Pro-Pro (RVST2020):
اگر موهای کوتاه و موی چتری دارید ، این صاف کننده مو از REVLON برای شما ساخته شده است همانطور که از صفحات سرامیکی Tourmaline ساخته شده است ، که برای لنگه ها و لایه های کوتاه تر مناسب است. در عرض چند ثانیه گرم می شود که باعث صرفه جویی در زمان یک ظاهر طراحی شده شما می شود و نتیجه نهایی به شما می دهد تا پوکر موی چتری و لایه‌های مستقیمی داشته باشد. همچنین دارای بسته بند بند بند بند بند بند بند خود می باشد که برای راحتی در محل بسیار مناسب است. دارای چراغ * روشن * ای است که هنگام آماده سازی صاف کننده روشن می شود. بسته بندی نیز بسیار ابتکاری است و از یک کیسه ذخیره سازی یک ظاهر طراحی شده در برابر حرارت مقاوم در برابر حرارت برخوردار است به طوری که می توانید بعد از اتمام کار با صاف کردن ، آن را فوراً ذخیره کنید.
 
[بخوانید: کرم های صاف کننده مو]
 
6. صاف کننده اصطلاحات برجسته REVLON:
 
REVLON Bind Expressary Straightener Pinit
این نرم کننده مو Revlon همه کاره است زیرا می توانید موهای مستقیم پوکر را با آن بدست آورید یا می توانید با آن فرهای / موج ایجاد کنید. فن آوری سرامیک حداقل آسیب های موهای شما را تضمین می کند و در عرض چند ثانیه گرم می شود و موهای خود را در کسری از زمان با نتایج عالی سبک می کند. این صفحه دارای صفحات گرد و دسته ای آسان است که استفاده از آن را راحت می کند. بند مفصل گردنده بدون درنگ است و گرمای آن تا 430 درجه می رسد.
 
 
7. صاف کننده الماس REVLON نانو:
 
Revenlon نانو الماس صاف Pinit
این صاف کننده مو با مواد افزودنی نانو الماس پوشانده شده است که از طریق موها سطحی نرم ایجاد می کند و موهای بدون ریزش ایجاد می کند ، این به عنوان فناوری نانو الماس شناخته می شود. این همچنین بر اساس فناوری Tourmaline است که درخشش و لطافت موهای شما را فراهم می کند. صفحات این صاف کن گردتر و به اندازه 1 ″ باریک است که به راحتی در کار می رود. تنظیمات متغیر گرما و گرمای زیاد باعث می شود که از نظر حرفه ای و شخصی نیز مناسب باشد.
 
 
8. REVLON 1½ ”صاف کننده تیتانیوم (RVST2031PNK):
 
رینگل تیتانیوم صاف کننده Pinit
با داشتن این موهای زائد می توانید گیره ، فر ، موج ، موی چتری و موهای صاف را ایجاد کنید زیرا دارای صفحات 1 ½ ​​است که باعث می شود همه کاره باشد. همانطور که از نام این محصول آمده است ، این فناوری مبتنی بر فناوری تیتانیوم است ، بدین معنی که شما می توانید موهای خود را بدون کشیدن یا چسبیدن به آنها سبک دهید. این دستگاه دارای 30 تنظیم گرما است که به یک ظاهر طراحی همه کاره کمک می کند و در مدت زمان 20 ثانیه باعث افزایش گرما می شود. بسته بندی بسیار ابتکاری است و دارای آینه ای کم نور و کم نور است که باعث می شود مسافرت شما نیز راحت باشد.
 
 
[بخوانید: صاف کردن دائمی مو]
 
9. REVLON 1 ″ نرم کننده مرطوب / خشک تیتانیوم (RVST2025):
 
صاف کننده یونی تیتانیوم خشک Pinit
این صاف کننده همه کاره دارای صفحات 1 است که به زیبایی متفاوت موهای شما کمک می کند. این مبتنی بر فناوری ماندگاری رطوبت است که به حفظ رطوبت طبیعی رشته های مو کمک می کند و آسیب کمتری نیز دارد. فوراً گرم می شود و تنظیمات گرمای چندگانه استفاده از آن را آسان می کند. هنگامی که درجه حرارت بیشتر گرم می شود ، خاموش می شود و کنترل فشار سیم پیچ مفصل حلقوی پیچ خوردگی بدون درنگ. فناوری تیتانیوم بدون کشیدن آنها به یک ظاهر طراحی مو کمک می کند و همچنین به طولانی تر ماندن سبک شما کمک می کند.
 
10. صاف کننده حرارتی ایده آل REVLON:
 
یکدست کننده گرما کامل Pinit
این صاف کننده مو مبتنی بر Tourmaline Technology است که یون ها را برای برش استاتیک برای درخشش ، نرمی و کنترل در بالاترین حالت ساطع می کند. صفحه ها 1 ″ هستند که به یک ظاهر طراحی همه کاره کمک می کند و در عرض چند ثانیه گرم می شود و باعث صرفه جویی در وقت شما می شود. فن آوری سرامیکی پخت سه گانه همچنین بدون از دست دادن رطوبت مو گرمای زیادی را فراهم می کند و موهای مستقیم و بدون سرخ شدن به شما می دهد. شما همچنین می توانید با این صاف کننده موج یا فر ایجاد کنید که باعث می شود قیمت آن به صرفه باشد.
مرجع:ثانیکالا

همه چیز درباره رایحه - چه عطر در وسایل مراقبت شخصی شما واقعاً معنی دارد

 شما شنیده اید که بارها و بارها در مورد مسائل جدی با عطر و رایحه در لوازم آرایش و مراقبت شخصی صحبت می کنیم. ما در مورد برخی از جزئیات موجود در مورد ترکیب عطر بحث کرده ایم ، اما هرگز تا حدی عمیق تر نشده است. صحبت در مورد یک پست بررسی خیلی ساده است. بنابراین ، ما تصمیم گرفته ایم مقاله ای را گرد هم آوریم که در مورد آنچه رایحه واقعی چیست و چرا یکی از خطرناک ترین مواد موجود در محصولات شما است ، در کنار هم قرار می دهیم.

 
عطر را می توان تقریباً در هر چیزی که در خانه دارید داشته باشید. لوازم آرایشی ، محصولات مراقبت از پوست ، صابون ها ، شمع ها ، مواد تمیز کننده ، خوشبو کننده هوا ، مواد شوینده فقط برخی از نمونه موارد با رایحه / رایحه هستند. این صنایع از "عطر" در لیست مواد تشکیل دهنده خود استفاده می کنند و مجبور نیستند هیچ ماده شیمیایی را که عطر و بوی آنها تشکیل می شود ، فاش کنند - این یک مشکل بزرگ برای افرادی است که به دنبال جلوگیری از مواد شیمیایی مضر و سمی هستند. در اصل ، شما درمورد آنچه در واقع در آن محصول وجود دارد ، فاش نکرده اید و هزاران ماده شیمیایی می توانند در آن بطری که برای شما غیرقابل فریب است فریب دهند. در حقیقت ، بیش از 3000 ماده شیمیایی ممکن وجود دارد که تحت عنوان عطر گنجانده شده اند.
 
بنابراین ، چه عطرهایی می تواند روی بدن شما انجام دهد؟ در سال 2010 ، گروه کاری محیط زیست و کمپین ایمنی لوازم آرایشی و بهداشتی مطالبی را درباره محبوب ترین عطرهای موجود در بازار انجام دادند. این مطالعه نشان داد که تعداد کمی از مواد شیمیایی رایحه ای معطر در تعداد کمی از نمونه های آزمایش شده وجود دارد. آنها اختلالات غدد درون ریز ، فتالات ، دی اتیل فتالات ، که می تواند به تعداد اسپرم مردان آسیب برساند ، بیش از 24 ماده شیمیایی شناخته شده به عنوان سردرد ، بثورات سرگیجه ، سرگیجه ، سرفه وحشتناک ، سوزش پوست ، افزایش فشار خون و غیره پیدا کردند. بسیاری از مواد شیمیایی موجود در آنها نیز با نقایص هنگام تولد ، سرطان و بیماریهای مزمن و کشنده مرتبط است.
 
علاوه بر این ، بسیاری از مواد شیمیایی موجود در رایحه برای ایمنی آزمایش نشده اند و در واقع از نظر ایمنی برای استفاده انسان در بدن و اطراف آنها استفاده شده است. این یک مسئله بزرگ است زیرا اگر ما نمی دانیم که یک ماده غذایی حتی در نزدیکی ما نیز بی خطر است ، چرا ما مجاز به استفاده از آن در بدن ، بدن خانواده ، بدن کودک خود هستیم؟ چیزهای زیادی وجود دارد که ما در مورد رایحه و ایمنی مواد اولیه مورد استفاده در رایحه مصنوعی نمی دانیم ، بنابراین بهتر است از همه رایحه در کنار هم خودداری کنید و مطمئن شوید که در حال خرید محصول معطر با روغنهای ضروری و عصاره های گیاهی هستید. در محصولات مراقبت و آرایش شخصی شما نیازی به هر نوع عطر مصنوعی نیست.
 
در زیر لیستی از بسیاری از مواد شیمیایی رایج موجود در رایحه مصنوعی وجود دارد و این لیست حتی سطح آن را خراشیده نمی کند. در اینجا می توانید به آنچه هر عنصر چیست و خطرناک مربوط به این ماده است ، نگاهی بیندازید.
 
استالدهید
بنزون ​​فنون
BHA
BHT
بنزیل سالیسیلات
بنزیل بنزوات
بوتوکسی اتانول
ButylphenylMethylpropional
متیل کلرید
دیکلرومتان
فرمالدئید
اکسی بنزون ​​(BP-3)
پروپیل پارابن
رزورسینول
استایرن
Musks مصنوعی
دی اکسید تیتانیوم
دیوکسان
مرجع:ثانیکالا

چگونه می توان عطر طبیعی خود را تهیه کرد (6 مرحله)

 بسیاری از عطرهای محبوب موجود در بازار بسیار خطرناک هستند و پر از صدها یا حتی هزاران ماده شیمیایی هستند. خطرات استفاده از عطر معمولی می تواند منجر به سرطان ، سوزش پوست ، بیماری مزمن و بیماری مزمن ، نقایص هنگام تولد ، تغییر در هورمونهای شما ، ناباروری شود و همچنین می تواند روی تعداد اسپرم های مرد نیز تأثیر بگذارد. ما یک مطلب طولانی در مورد خطرناک بودن عطر و برخی از مواد شیمیایی که برای سالم ماندن باید از آنها جلوگیری کنید ، نوشتیم. شما می توانید آن پست را اینجا بخوانید.

 
با توجه به همه مسائل ترسناک و نگرانی های مربوط به رایحه / رایحه ، ما می خواهیم به شما بیاموزیم که چگونه عطر دلپذیر ، طبیعی و سالم خود را در خانه ایجاد کنید ، بنابراین نیازی نیست که نگران هیچ یک از مواد شیمیایی نامطبوع باشید. ساخت عطر شخصی شما بسیار آسان و به احتمال زیاد ارزانتر از آن عطرهای گران قیمت مارک طراح است. بعلاوه ، لازم نیست نگران عوارض جانبی مانند سرطان بدانید. هرگونه ساخت عطر خود در خانه نمی تواند ساده تر باشد. شما فقط به 2 ماده نیاز دارید و می توانید سریع و آسان یک عطر آلی و طبیعی داشته باشید!
 
آنچه شما نیاز دارید:
روغنهای اساسی با انتخاب شما - می توانید هر روغن ضروری را که دوست دارید و دوست دارید از آن استفاده کنید در عطر برای پوشیدن روزانه انتخاب کنید. برخی از روغنهای اساسی مورد استفاده در عطر عبارتند از: وانیل ، یلانگ یلانگ ، گل رز ، شمعدانی ، دارچین ، اسطوخودوس ، ترنج بابونه رومی ، گریپ فروت ، آهک و غیره.
الکل - یک الکل دانه خالص مانند یک ودکا آلی را انتخاب کنید
بطری عطر اسپری - از یک خالی جدید استفاده کنید یا از یک بطری قدیمی و تمیز استفاده مجدد کنید
جهت ها:
شما می خواهید هنگام تهیه عطر خود از یک نسبت ساده استفاده کنید. شما می خواهید 70٪ الکل و 30٪ روغنهای اساسی استفاده کنید.
برای شروع مصرف یک فنجان ودکا آلی و قارچ آن را درون بطری عطر خود بمالید. سپس می توانید 5 عدد روغن ضروری را همزمان اضافه کنید تا اینکه عطر و استحکام مورد نظر خود را در عطر ایجاد کنید. اگر در حال انجام ترکیبی از روغن هستید ، 5 قطره از هر کدام را در بطری انجام دهید. به عنوان مثال ، اگر تصمیم به استفاده از روغنهای ضروری دارچین و وانیل دارید ، 5 قطره وانیل و 5 قطره دارچین را انجام دهید.
عطر را با قرار دادن بالای بطری تست کرده و لرزش خوبی به آن بخشید. برای تست بوی و قدرت عطر روی مچ دست خود یا یک تکه کاغذ اسپری کنید.
روغنهای ضروری قوی هستند بنابراین افزودن مواد بیشتر همیشه آسان است اما بیرون آوردن آن غیرممکن است. اگر عطر خیلی ضعیف است. 5 قطره روغن ضروری دیگر را نیز اضافه کنید و دوباره به همان روش تست کنید.
برای پیدا کردن جیره مناسب و تست رایحه ، مدتی طول خواهد کشید ، اما این چیزی است که باعث می شود عطر خود را در خانه تفریح ​​کنید!
شما عطرهای طبیعی و ارگانیک تا چند سال تازه می مانند ، اما شما آن را بسیار دوست خواهید داشت ، ما مطمئن هستیم که دیگر مدت طولانی نخواهد بود.
مرجع:ثانیکالا

چگونه ریمل طبیعی خود را بسازید (4 مرحله)

 یافتن ریمل طبیعی و ارگانیک با حداقل مواد و هیچ چیز مضر نمی تواند کمی چالش برانگیز باشد. اگر می خواهید در یک بودجه مناسب بمانید زیرا محصولات زیبایی طبیعی و ارگانیک بسیار گران هستند می توانید چالش برانگیز تر باشید. چیزی که حتی بدتر می شود این است که وقتی ریمل تازه خود را تهیه می کنید ، مطابق انتظارات شما نیست. شاید خیلی خشک و پوسته پوسته باشد ، شاید باعث نشود که ضربه شلاق شما به درستی انجام شود ، یا به نظر نمی رسد که هموار بماند و تمام روز در جای خود بماند.

 
خوشبختانه ، شما می توانید ریمل طبیعی خود را در خانه با یک 4 ماده فوق العاده ارزان و ساده که اساساً می توانید در اکثر فروشگاه ها و آنلاین پیدا کنید ، درست کنید. تهیه آن بسیار آسان است و لازم نیست نگران هزینه 30 دلار برای ریمل ارگانیک باشید! اگرچه ممکن است تهیه مواد اولیه برای اولین لوله ریمل شما کمی گران تر باشد ، اما قادر خواهید بود یک تن از لوله های ریمل DIY تهیه کنید ، که می تواند در طولانی مدت صدها دلار برای شما صرفه جویی کند.
 
بیایید نگاهی بیاندازیم که چگونه این ریمل طبیعی عالی امروز را تهیه کنیم.
 
عناصر:
2 قاشق غذاخوری روغن نارگیل ارگانیک باکره
4 قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا طبیعی ، بی بو و بی رنگ است
2 کپسول ذغال فعال - به رنگ سیاه
1 قاشق چایخوری. موم طبیعی زنبور
یک ظرف ریمل تمیز و بدون استفاده
جهت ها:
روغن نارگیل ، ژل آلوئه ورا و موم رنده شده زنبور عسل را برداشته و در یک خرده‌ی کوچک روی اجاق گاز آنرا ذوب کنید. اطمینان حاصل کنید که در دمای کم قرار دارد. از طرف دیگر می توانید با پر کردن یک گلدان کوچک با یک اینچ آب و قرار دادن یک کاسه شیشه ای در گلدان ، از یک دیگ بخار برای گرمتر ملایم استفاده کنید ، اما بنابراین کاسه آب را لمس نمی کند. مواد را با هم هم بزنید تا موم زنبورعسل تراشیده شده شما کاملاً ذوب شود.
2 عدد کپسول ذغال فعال خود را باز کرده و آن را در مخلوط ذوب شده ضعیف کنید. هم بزنید تا همه مواد به خوبی ترکیب شوند و تکه های رگه ای در مخلوط وجود نداشته باشد. شما می خواهید این یک رنگ سیاه نیمه شب نیمه تاریک کاملاً مخلوط باشد.
از کیت لوله ریمل خود استفاده کرده و مایع ریمل را درون لوله ریمل خود بکشید. تقریباً تا قسمت بالا پر کنید ، اما کمی اتاق بگذارید. اگر آن را تمام راه پر کنید ، به محض قرار دادن گره خود در آن سرریز خواهید شد و ظروف سرباز یا مسافر بزرگی را روی دستان خود خواهید دید.
شما باید لوله ریمل خود را درون سینک یا بیش از چند حوله کاغذی پوشه پر کنید ، فقط در صورت ریختن هر لوله یا افتادن لوله. اگر کمی کثیف باشید ، این امر باعث پاکسازی بسیار آسان تر خواهد شد!
درست مثل ریمل معمولی ، شما فقط باید حدود شش ماه استفاده کنید و سپس اولین مورد خود را بیرون بیاورید و یک دسته جدید درست کنید. اگر در دمای گرم زندگی می کنید و خانه خود را گرم نگه دارید ، باید حدود 1 قاشق چای خوری موم بیشتر زنبور عسل را به ریمل خود اضافه کنید. روغن نارگیل در حدود 75 درجه مایع است و شما نمی خواهید یک ریمل مژه و ابرو فوق العاده نازک از آب در بیاورید.
 
مرجع:فروشگاه اینترنتی ثانیکالا
 

 

 

نقد و بررسی سایه چشم Kjaer Weis

 Kjaer Weis یک برند آرایش است که آرایش ارگانیک و پایدار را جدی می گیرد. آنها می خواهند با کیفیت بالا و آرایش با کارایی بالا به مشتریان خود بیاورند ، اما با ترکیباتی ساده ساخته شده اند که بر روی بدن و پوست شما ملایم است. این خط زیبایی مجلل هر آنچه را که می توانستید بخواهید ، از جمله سایه چشم های زیبا که به رنگ های سرگرم کننده ، پر جنب و جوش و خنثی به وجود می آید ، دارد.

 
این سایه چشم در 5 مقاله برتر چشم طبیعی و ارگانیک ما برجسته شد.
 
یک هنرمند آرایش دانمارکی ، کریستن Kjaer ، که به NYC نقل مکان کرد ، Kjaer Weis را ساخت. او سبک مینیمالیستی زندگی اسکاندیناوی را با زندگی جسورانه و تند و سریع در شهر نیویورک ترکیب می کند تا یک برند آرایشی خالص و ساده ایجاد کند ، اما آتشی را که زنان می خواهند در رژ لب ، سایه چشم ، ریمل ، خط چشم خود پیدا کنند ، بیرون نمی آورد. ، و بیشتر.
 
کریستن کجر
کریستن کجر
کریستن این مارک را آغاز کرد زیرا دریافت که زنان با استفاده از کارایی بالا و آرایش معمولی ، سلامت پوست و بدن خود را فدا می کنند. او دریافت که بسیاری از محصولات طبیعی موجود در بازار هرگز قادر به انجام مانند مصنوعی نیستند ، بنابراین برای انجام این کار به ماموریت رفت.
 
او دانش خود را از رشد در مزرعه در دانمارك به دست آورد و آن را به خط آرایش طبیعی خود ملحق كرد. مزرعه آنها ارگانیک بود و بیشتر غذاهایی که می خورید درست از حیاط خلوت خودشان بود. زندگی طبیعی برای او طبیعت طبیعی و دوم بود که بیشتر از صرف غذا به زندگی او می آمیزد. زندگی او بر زندگی سالم در همه جا ، از جمله چیزهایی که روی بدن ما نیز می رود ، متمرکز شده است.
 
هنگامی که او به ایالات متحده نقل مکان کرد و یک هنرمند مشهور آرایش شد ، مشکل آرایش معمولی حتی واضح تر شد. او مرتباً روزانه برای آرایش های حرفه ای آرایش آرایش می کرد و مدام این مدل ها ادعا می کردند که نمی توانند از محصولات خاصی استفاده کنند ، زیرا به بعضی از مواد آلرژی دارند یا این باعث می شود صورتشان شکسته شود ، چشمانشان پف کند یا آن به آنها بثورات وحشتناکی می بخشد.
 
کریستن از پذیرفتن این امر به عنوان یک هنجار خودداری کرد و از اینكه الهام گرفته می شود آرایش های سالم و طبیعی را ایجاد كند ، الهام گرفته می شود ، بنابراین این مسئله یك مسئله نخواهد بود. چند سال بعد سریع پیش بروید ، و کریستن یکی از محبوب ترین مارک های زیبایی طبیعی در صنعت را دارد.
 
در کنار بسیاری از محصولات آرایش و زیبایی دیگر ، Kjaer Weis سایه چشم های خیره کننده ای را در طیف وسیعی از رنگ های مختلف ایجاد می کند.
 
مرور
سایه های سایز Kjaer ویس در 14 رنگ مختلف وجود دارد ، از آبی تا قرمز تا قرمز و موارد دیگر. هر یک از آنها مواد سالم و پرمصرفی مانند عصاره گیاه پنیر را دارند که ضد باکتری است و یک ماده نگهدارنده طبیعی ، باغ گیاه فلوریدا فلوریدا است که یک آنتی اکسیدان و همچنین یک ماده نگهدارنده طبیعی و بامبو است. بامبو یک سیلیکون طبیعی است که به تولید کلاژن درون بافت همبند کمک می کند. تولید بامبو و کلاژن از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا این خطوط ریز و چروک و مزاحم اطراف چشم را به حداقل می رساند.
بسیاری از مواد تشکیل دهنده این سایه چشم ها نیز CCPB دارای مجوز طبیعی هستند. حداقل 70٪ از مواد موجود در سایه ها آلی هستند و مستقیماً از مزارع ارگانیک تهیه می شوند. این سایه ها در ایتالیا ساخته و تولید می شوند ، حاوی مواد معدنی مصنوعی ، روغن ، پارابن ، رنگهای مصنوعی ، پتروشیمی یا عطرهای مصنوعی نیست. این سایه ها همچنین هرگز روی حیوانات آزمایش نمی شوند ، هیچ وقت گلوتن ندارند و رنگ های Cloud Nine ، Earthy Calm ، عمق سبز ، مغناطیسی و اونیکس وگان هستند. اگر شما علاقه مند به یادگیری چگونگی بازآفرینی یک شکل دودی زیبا و کلاسیک با این سایه های چشم هستید ، فیلم آموزشی آنها را ببینید:
 
 
 
ما دوست داریم که برخی از سایه های چشم مات و برخی دیگر براق آنها نیز باشد. این یک گزینه عالی برای ایجاد عمق زیاد با سایه چشم های شماست و بسته به نوع ظاهری که می خواهید جلوه ای لطیف یا چشمگیر بگیرید!
 
بسته بندی هایی که سایه چشم ها به آن وارد می شوند نیز قابل ذکر است. این بسته های فلزی به طور پایداری ساخته شده اند بنابراین برای زمین و برای شما مناسب هستند. ظروف فلزی برای سایه چشم قابل استفاده مجدد است ، بنابراین شما فقط رنگ های مجدد مورد نظر خود را دوباره مرتب می کنید تا وقتی از رنگ مورد علاقه خود استفاده نکردید ظروف پلاستیکی را دور بیندازید. این نه تنها برای مشکل زباله که با آن روبرو هستیم ، مفید است بلکه به شما مقداری پول نیز پس انداز می کند ، بنابراین به طور مداوم مبلغ سایه های بسته بندی را نیز نمی پردازید.
مرجع:ثانیکالا

مشکل با پارابن ها

 ما در مورد پارابن ها صحبت کرده ایم و اینکه چرا آنها بارها در پست های بررسی ما اینقدر خطرناک هستند. پارابن ها در بیشتر محصولات زیبایی معمولی یافت می شوند و یکی از سمی ترین مواد و مواد نگهدارنده مصنوعی در وسایل مراقبت شخصی شما هستند. در این پست به تفصیل خواهیم پرداخت که پارابن ها ، چه مواردی برای آنها استفاده می شوند و چرا اینقدر برای بدن شما سمی و مضر هستند.

 
پارابن ها چیست؟
Parabens معمولاً در محصولات زیبایی به عنوان ماده نگهدارنده مورد استفاده قرار می گیرد تا از رشد باکتری های مضر درون بطری و محصول جلوگیری کند. در حقیقت ، بسیار متداول است که بیش از 85٪ محصولات زیبایی و مراقبت حاوی پارابن هستند. آنها بسیار مورد استفاده قرار می گیرند زیرا بسیار ارزان و موثر هستند. بیش از فقط یک نوع پارابن وجود دارد و آنها می توانند در لیست مواد تشکیل دهنده مانند بوتیلپاربن ، متیلپاربن ، پروپیلپاربن و موارد دیگر ظاهر شوند.
 
چرا پارابن ها اینقدر خطرناک هستند
نکته اصلی این است که پارابن ها خطرناک ، سمی هستند و اثرات سوء زیادی بر بدن انسان می گذارند. آنها باید به هر قیمتی از آنها اجتناب کنند. پارابنها با سرطان پستان در زنان ارتباط دارند. پارابن ها توانایی تقلید از استروژن ، هورمون جنسی زن را دارند و استفاده مداوم می تواند خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش دهد. استروژن و پارابن هایی که می توانند مانند استروژن در بدن عمل کنند ، در تحریک سلول های سرطانی پستان نقش دارند ، همین امر باعث شکل گیری سرطان پستان می شود. بدن زن شکستن این هورمون مصنوعی سخت است. مطالعه ای در سال 2004 توسط دانشگاه ریدینگ در انگلستان نشان داد كه پارابن متیلپاربن در غلظت های زیادی در تومورهای پستان انسان از سرطان پستان یافت شده است.
 
پارابن ها همچنین می توانند در تولید مثل در زنان و مردان تأثیر بگذارد. در مردان ، پارابن ها می توانند تولید اسپرم سالم را کاهش دهند و در زنان و مردان هم این مسئله باعث نازایی می شود. این نکته به ویژه لازم است که توجه داشته باشید اگر سن باروری دارید و می خواهید در آینده فرزندان خود داشته باشید. از آنجایی که پارابن ها مختل کننده غدد درون ریز هستند ، می توانند بر رشد جنین نیز تأثیر بسزایی داشته باشند. اگرچه باید مطالعات بیشتری انجام شود ، اما اعتقاد بر این است که پارابن منجر به نقص هنگام تولد می شود. این فقط مربوط به توانایی بچه دار شدن و نوزادان سلامتی نیز نیست.
 
توانایی دخالت پارابن در بدو تولد و تولید مثل بیش از توانایی فرد در بارداری است. این مربوط به سلامت سلامتی تولید مثل زن و مرد است. اثرات روی رحم ، تخمدان ها و غیره ، و اندام تولید مثل انسان نیز می تواند تأثیرات منفی بر سلامت عمومی بگذارد ، این همان چیزی است که باید در رابطه با برداشتن حاملگی سالم و کودکان در مورد آن فکر کنیم و نگران باشیم.
مرجع:فروشگاه اینترنتی ثانیکالا
صفحه قبل 1 2 3 صفحه بعد
x تبلیغات
x بستن تبلیغات