یافتن ریمل طبیعی و ارگانیک با حداقل مواد و هیچ چیز مضر نمی تواند کمی چالش برانگیز باشد. اگر می خواهید در یک بودجه مناسب بمانید زیرا محصولات زیبایی طبیعی و ارگانیک بسیار گران هستند می توانید چالش برانگیز تر باشید. چیزی که حتی بدتر می شود این است که وقتی ریمل تازه خود را تهیه می کنید ، مطابق انتظارات شما نیست. شاید خیلی خشک و پوسته پوسته باشد ، شاید باعث نشود که ضربه شلاق شما به درستی انجام شود ، یا به نظر نمی رسد که هموار بماند و تمام روز در جای خود بماند.

 
خوشبختانه ، شما می توانید ریمل طبیعی خود را در خانه با یک 4 ماده فوق العاده ارزان و ساده که اساساً می توانید در اکثر فروشگاه ها و آنلاین پیدا کنید ، درست کنید. تهیه آن بسیار آسان است و لازم نیست نگران هزینه 30 دلار برای ریمل ارگانیک باشید! اگرچه ممکن است تهیه مواد اولیه برای اولین لوله ریمل شما کمی گران تر باشد ، اما قادر خواهید بود یک تن از لوله های ریمل DIY تهیه کنید ، که می تواند در طولانی مدت صدها دلار برای شما صرفه جویی کند.
 
بیایید نگاهی بیاندازیم که چگونه این ریمل طبیعی عالی امروز را تهیه کنیم.
 
عناصر:
2 قاشق غذاخوری روغن نارگیل ارگانیک باکره
4 قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا طبیعی ، بی بو و بی رنگ است
2 کپسول ذغال فعال - به رنگ سیاه
1 قاشق چایخوری. موم طبیعی زنبور
یک ظرف ریمل تمیز و بدون استفاده
جهت ها:
روغن نارگیل ، ژل آلوئه ورا و موم رنده شده زنبور عسل را برداشته و در یک خرده‌ی کوچک روی اجاق گاز آنرا ذوب کنید. اطمینان حاصل کنید که در دمای کم قرار دارد. از طرف دیگر می توانید با پر کردن یک گلدان کوچک با یک اینچ آب و قرار دادن یک کاسه شیشه ای در گلدان ، از یک دیگ بخار برای گرمتر ملایم استفاده کنید ، اما بنابراین کاسه آب را لمس نمی کند. مواد را با هم هم بزنید تا موم زنبورعسل تراشیده شده شما کاملاً ذوب شود.
2 عدد کپسول ذغال فعال خود را باز کرده و آن را در مخلوط ذوب شده ضعیف کنید. هم بزنید تا همه مواد به خوبی ترکیب شوند و تکه های رگه ای در مخلوط وجود نداشته باشد. شما می خواهید این یک رنگ سیاه نیمه شب نیمه تاریک کاملاً مخلوط باشد.
از کیت لوله ریمل خود استفاده کرده و مایع ریمل را درون لوله ریمل خود بکشید. تقریباً تا قسمت بالا پر کنید ، اما کمی اتاق بگذارید. اگر آن را تمام راه پر کنید ، به محض قرار دادن گره خود در آن سرریز خواهید شد و ظروف سرباز یا مسافر بزرگی را روی دستان خود خواهید دید.
شما باید لوله ریمل خود را درون سینک یا بیش از چند حوله کاغذی پوشه پر کنید ، فقط در صورت ریختن هر لوله یا افتادن لوله. اگر کمی کثیف باشید ، این امر باعث پاکسازی بسیار آسان تر خواهد شد!
درست مثل ریمل معمولی ، شما فقط باید حدود شش ماه استفاده کنید و سپس اولین مورد خود را بیرون بیاورید و یک دسته جدید درست کنید. اگر در دمای گرم زندگی می کنید و خانه خود را گرم نگه دارید ، باید حدود 1 قاشق چای خوری موم بیشتر زنبور عسل را به ریمل خود اضافه کنید. روغن نارگیل در حدود 75 درجه مایع است و شما نمی خواهید یک ریمل مژه و ابرو فوق العاده نازک از آب در بیاورید.
 
مرجع:فروشگاه اینترنتی ثانیکالا