بازدید از سالن امکان پذیر نیست هر بار که به موهای مستقیم پوکر احتیاج دارید ، درست است؟ علاوه بر این ، وقتی موی سر عمل می کند. استفاده از صاف کننده مو آسان است و به شما در رسیدن به موهای صاف و صاف در راحتی خانه کمک می کند. تعداد زیادی تقویت کننده مو در بازار وجود دارد و بنابراین انتخاب بهترین از آنها بسیار دشوار می شود.

 
اگر به دنبال یک صاف کننده مو مناسب هستید ، ممکن است این لیست برتر 10 به شما کمک کند. امروز من در حال جمع آوری موهای صاف REVLON هستم ، برندی که برخی لوازم موی شگفت انگیز و یکی از این موارد صاف کننده مو است.
 
بررسی قیمت محصولات
REVLON صاف کننده بخار آب صاف (RVST2088) قیمت را بررسی کنید
قیمت بررسی قیمت لیزر براق کننده REVLON
REVLON 1 St صاف کننده سرامیک (RVST2005PNK) بررسی قیمت
REVLON 2 St صاف کننده سرامیک (RVST2006C) قیمت را بررسی کنید
قیمت بررسی صاف کن قیمت REVLON
قیمت بررسی قیمت صاف کن الماس REVLON Nano
REVLON 1½ ”صاف کننده تیتانیوم (RVST2031PNK) بررسی قیمت
10 مو صاف کننده Revlon
1. صاف کننده بخار Hydra-Smooth REVLON (RVST2088):
 
صاف Steam Straightener Pinit
 
این صاف کننده مو از REVLON مبتنی بر هیدرا درمانی است ، بدین معنی که صفحات صاف کننده مو را با ذرات آب تزریق می کنند. دارای صفحات سرامیکی است که بعد از صاف کردن موها به صاف و ریزش مو کمک می کند. مو را به سرعت صاف می کند که آسیب را به حداقل می رساند و گرمای آن تا 430 درجه می رسد بنابراین می توانید بر این اساس گرما را کنترل کنید. در طی 30 ثانیه گرم می شود و بنابراین نیازی به انتظار طولانی نیست. در کسری از زمان به شما موهای مستقیم پوکر می دهد.
 
 
2. صاف کننده لیزر درخشان REVLON:
 
صاف کننده برجستگی لیزر revlon Pinlon
این صاف کننده مو مبتنی بر فناوری مادون قرمز است که کوتیکولهای مو و موهای شما را صاف می کند و همچنین باعث براق شدن آنها می شود. صفحات صاف از سرامیک ساخته شده است که به حفظ رطوبت طبیعی موها کمک می کند و به آنها آسیب نمی رساند. فقط در 30 دقیقه گرم می شود و دارای چندین تنظیم گرما است که استفاده از آن را آسان تر می کند. همچنین یک چراغ نشانگر وجود دارد که هنگام آماده سازی صاف کننده روشن می شود. فن آوری یونی موها را شرایط می کند و همچنین باعث ایجاد برآمدگی می شود ، نتیجه نهایی موهای براق و مستقیم است.
 
 
3. سرامیک صاف REVLON 1 ((RVST2005PNK):
 
صاف کننده سرامیکی revlon 1 Pinit
این سنگ فرش سرامیکی از REVLON گرمای بالایی را فراهم می کند و فقط به یک ضربه تند وشدید زدن موهای مستقیم پوکر می دهد بدون اینکه به رطوبت موها آسیب برساند. فناوری سرامیک مانع از خیس شدن موها می شود و باعث صاف و نرم شدن آنها می شود. صاف دارای شماره گیری رئاستات با تنظیمات حرارتی متعدد است که به یک ظاهر طراحی انواع مو کمک می کند. در مدت زمان 30 ثانیه گرم می شود و هنگامی که درجه حرارت بسیار گرم می شود ، به طور خودکار خاموش می شود که از آسیب رسیدن موهای شما جلوگیری می کند. دسته بلند است و در کار با آن آسان تر عمل می کند.
 
 
4. صاف کننده سرامیک REVLON 2 ((RVST2006C):
 
revlon حرارت کامل 2 صاف کننده سرامیکی Pinit
این صاف کننده دارای صفحات سایز 2 ates می باشد تا بتوانید بخش های بزرگی را تنظیم کنید که باعث صرفه جویی در وقت شما می شود. این مبتنی بر فناوری سرامیک است که حداقل آسیب را تضمین می کند و در مدت زمان 30 ثانیه گرم می شود. این به شما موهای مستقیم ، درهم و برهم زدن پوکر به شما می دهد ، زیرا دارای بند مفصل گرد و عاری از درهم و برهم است. این از ریزش موهای شما جلوگیری می کند و می توانید هر نوع بافت و ضخامت مو را با این صاف کننده مو سبک کنید.
 
 
5. REVLON ½ ”مینی صاف کننده سفر Pro-Pro (RVST2020):
اگر موهای کوتاه و موی چتری دارید ، این صاف کننده مو از REVLON برای شما ساخته شده است همانطور که از صفحات سرامیکی Tourmaline ساخته شده است ، که برای لنگه ها و لایه های کوتاه تر مناسب است. در عرض چند ثانیه گرم می شود که باعث صرفه جویی در زمان یک ظاهر طراحی شده شما می شود و نتیجه نهایی به شما می دهد تا پوکر موی چتری و لایه‌های مستقیمی داشته باشد. همچنین دارای بسته بند بند بند بند بند بند بند خود می باشد که برای راحتی در محل بسیار مناسب است. دارای چراغ * روشن * ای است که هنگام آماده سازی صاف کننده روشن می شود. بسته بندی نیز بسیار ابتکاری است و از یک کیسه ذخیره سازی یک ظاهر طراحی شده در برابر حرارت مقاوم در برابر حرارت برخوردار است به طوری که می توانید بعد از اتمام کار با صاف کردن ، آن را فوراً ذخیره کنید.
 
[بخوانید: کرم های صاف کننده مو]
 
6. صاف کننده اصطلاحات برجسته REVLON:
 
REVLON Bind Expressary Straightener Pinit
این نرم کننده مو Revlon همه کاره است زیرا می توانید موهای مستقیم پوکر را با آن بدست آورید یا می توانید با آن فرهای / موج ایجاد کنید. فن آوری سرامیک حداقل آسیب های موهای شما را تضمین می کند و در عرض چند ثانیه گرم می شود و موهای خود را در کسری از زمان با نتایج عالی سبک می کند. این صفحه دارای صفحات گرد و دسته ای آسان است که استفاده از آن را راحت می کند. بند مفصل گردنده بدون درنگ است و گرمای آن تا 430 درجه می رسد.
 
 
7. صاف کننده الماس REVLON نانو:
 
Revenlon نانو الماس صاف Pinit
این صاف کننده مو با مواد افزودنی نانو الماس پوشانده شده است که از طریق موها سطحی نرم ایجاد می کند و موهای بدون ریزش ایجاد می کند ، این به عنوان فناوری نانو الماس شناخته می شود. این همچنین بر اساس فناوری Tourmaline است که درخشش و لطافت موهای شما را فراهم می کند. صفحات این صاف کن گردتر و به اندازه 1 ″ باریک است که به راحتی در کار می رود. تنظیمات متغیر گرما و گرمای زیاد باعث می شود که از نظر حرفه ای و شخصی نیز مناسب باشد.
 
 
8. REVLON 1½ ”صاف کننده تیتانیوم (RVST2031PNK):
 
رینگل تیتانیوم صاف کننده Pinit
با داشتن این موهای زائد می توانید گیره ، فر ، موج ، موی چتری و موهای صاف را ایجاد کنید زیرا دارای صفحات 1 ½ ​​است که باعث می شود همه کاره باشد. همانطور که از نام این محصول آمده است ، این فناوری مبتنی بر فناوری تیتانیوم است ، بدین معنی که شما می توانید موهای خود را بدون کشیدن یا چسبیدن به آنها سبک دهید. این دستگاه دارای 30 تنظیم گرما است که به یک ظاهر طراحی همه کاره کمک می کند و در مدت زمان 20 ثانیه باعث افزایش گرما می شود. بسته بندی بسیار ابتکاری است و دارای آینه ای کم نور و کم نور است که باعث می شود مسافرت شما نیز راحت باشد.
 
 
[بخوانید: صاف کردن دائمی مو]
 
9. REVLON 1 ″ نرم کننده مرطوب / خشک تیتانیوم (RVST2025):
 
صاف کننده یونی تیتانیوم خشک Pinit
این صاف کننده همه کاره دارای صفحات 1 است که به زیبایی متفاوت موهای شما کمک می کند. این مبتنی بر فناوری ماندگاری رطوبت است که به حفظ رطوبت طبیعی رشته های مو کمک می کند و آسیب کمتری نیز دارد. فوراً گرم می شود و تنظیمات گرمای چندگانه استفاده از آن را آسان می کند. هنگامی که درجه حرارت بیشتر گرم می شود ، خاموش می شود و کنترل فشار سیم پیچ مفصل حلقوی پیچ خوردگی بدون درنگ. فناوری تیتانیوم بدون کشیدن آنها به یک ظاهر طراحی مو کمک می کند و همچنین به طولانی تر ماندن سبک شما کمک می کند.
 
10. صاف کننده حرارتی ایده آل REVLON:
 
یکدست کننده گرما کامل Pinit
این صاف کننده مو مبتنی بر Tourmaline Technology است که یون ها را برای برش استاتیک برای درخشش ، نرمی و کنترل در بالاترین حالت ساطع می کند. صفحه ها 1 ″ هستند که به یک ظاهر طراحی همه کاره کمک می کند و در عرض چند ثانیه گرم می شود و باعث صرفه جویی در وقت شما می شود. فن آوری سرامیکی پخت سه گانه همچنین بدون از دست دادن رطوبت مو گرمای زیادی را فراهم می کند و موهای مستقیم و بدون سرخ شدن به شما می دهد. شما همچنین می توانید با این صاف کننده موج یا فر ایجاد کنید که باعث می شود قیمت آن به صرفه باشد.
مرجع:ثانیکالا