Kjaer Weis یک برند آرایش است که آرایش ارگانیک و پایدار را جدی می گیرد. آنها می خواهند با کیفیت بالا و آرایش با کارایی بالا به مشتریان خود بیاورند ، اما با ترکیباتی ساده ساخته شده اند که بر روی بدن و پوست شما ملایم است. این خط زیبایی مجلل هر آنچه را که می توانستید بخواهید ، از جمله سایه چشم های زیبا که به رنگ های سرگرم کننده ، پر جنب و جوش و خنثی به وجود می آید ، دارد.

 
این سایه چشم در 5 مقاله برتر چشم طبیعی و ارگانیک ما برجسته شد.
 
یک هنرمند آرایش دانمارکی ، کریستن Kjaer ، که به NYC نقل مکان کرد ، Kjaer Weis را ساخت. او سبک مینیمالیستی زندگی اسکاندیناوی را با زندگی جسورانه و تند و سریع در شهر نیویورک ترکیب می کند تا یک برند آرایشی خالص و ساده ایجاد کند ، اما آتشی را که زنان می خواهند در رژ لب ، سایه چشم ، ریمل ، خط چشم خود پیدا کنند ، بیرون نمی آورد. ، و بیشتر.
 
کریستن کجر
کریستن کجر
کریستن این مارک را آغاز کرد زیرا دریافت که زنان با استفاده از کارایی بالا و آرایش معمولی ، سلامت پوست و بدن خود را فدا می کنند. او دریافت که بسیاری از محصولات طبیعی موجود در بازار هرگز قادر به انجام مانند مصنوعی نیستند ، بنابراین برای انجام این کار به ماموریت رفت.
 
او دانش خود را از رشد در مزرعه در دانمارك به دست آورد و آن را به خط آرایش طبیعی خود ملحق كرد. مزرعه آنها ارگانیک بود و بیشتر غذاهایی که می خورید درست از حیاط خلوت خودشان بود. زندگی طبیعی برای او طبیعت طبیعی و دوم بود که بیشتر از صرف غذا به زندگی او می آمیزد. زندگی او بر زندگی سالم در همه جا ، از جمله چیزهایی که روی بدن ما نیز می رود ، متمرکز شده است.
 
هنگامی که او به ایالات متحده نقل مکان کرد و یک هنرمند مشهور آرایش شد ، مشکل آرایش معمولی حتی واضح تر شد. او مرتباً روزانه برای آرایش های حرفه ای آرایش آرایش می کرد و مدام این مدل ها ادعا می کردند که نمی توانند از محصولات خاصی استفاده کنند ، زیرا به بعضی از مواد آلرژی دارند یا این باعث می شود صورتشان شکسته شود ، چشمانشان پف کند یا آن به آنها بثورات وحشتناکی می بخشد.
 
کریستن از پذیرفتن این امر به عنوان یک هنجار خودداری کرد و از اینكه الهام گرفته می شود آرایش های سالم و طبیعی را ایجاد كند ، الهام گرفته می شود ، بنابراین این مسئله یك مسئله نخواهد بود. چند سال بعد سریع پیش بروید ، و کریستن یکی از محبوب ترین مارک های زیبایی طبیعی در صنعت را دارد.
 
در کنار بسیاری از محصولات آرایش و زیبایی دیگر ، Kjaer Weis سایه چشم های خیره کننده ای را در طیف وسیعی از رنگ های مختلف ایجاد می کند.
 
مرور
سایه های سایز Kjaer ویس در 14 رنگ مختلف وجود دارد ، از آبی تا قرمز تا قرمز و موارد دیگر. هر یک از آنها مواد سالم و پرمصرفی مانند عصاره گیاه پنیر را دارند که ضد باکتری است و یک ماده نگهدارنده طبیعی ، باغ گیاه فلوریدا فلوریدا است که یک آنتی اکسیدان و همچنین یک ماده نگهدارنده طبیعی و بامبو است. بامبو یک سیلیکون طبیعی است که به تولید کلاژن درون بافت همبند کمک می کند. تولید بامبو و کلاژن از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا این خطوط ریز و چروک و مزاحم اطراف چشم را به حداقل می رساند.
بسیاری از مواد تشکیل دهنده این سایه چشم ها نیز CCPB دارای مجوز طبیعی هستند. حداقل 70٪ از مواد موجود در سایه ها آلی هستند و مستقیماً از مزارع ارگانیک تهیه می شوند. این سایه ها در ایتالیا ساخته و تولید می شوند ، حاوی مواد معدنی مصنوعی ، روغن ، پارابن ، رنگهای مصنوعی ، پتروشیمی یا عطرهای مصنوعی نیست. این سایه ها همچنین هرگز روی حیوانات آزمایش نمی شوند ، هیچ وقت گلوتن ندارند و رنگ های Cloud Nine ، Earthy Calm ، عمق سبز ، مغناطیسی و اونیکس وگان هستند. اگر شما علاقه مند به یادگیری چگونگی بازآفرینی یک شکل دودی زیبا و کلاسیک با این سایه های چشم هستید ، فیلم آموزشی آنها را ببینید:
 
 
 
ما دوست داریم که برخی از سایه های چشم مات و برخی دیگر براق آنها نیز باشد. این یک گزینه عالی برای ایجاد عمق زیاد با سایه چشم های شماست و بسته به نوع ظاهری که می خواهید جلوه ای لطیف یا چشمگیر بگیرید!
 
بسته بندی هایی که سایه چشم ها به آن وارد می شوند نیز قابل ذکر است. این بسته های فلزی به طور پایداری ساخته شده اند بنابراین برای زمین و برای شما مناسب هستند. ظروف فلزی برای سایه چشم قابل استفاده مجدد است ، بنابراین شما فقط رنگ های مجدد مورد نظر خود را دوباره مرتب می کنید تا وقتی از رنگ مورد علاقه خود استفاده نکردید ظروف پلاستیکی را دور بیندازید. این نه تنها برای مشکل زباله که با آن روبرو هستیم ، مفید است بلکه به شما مقداری پول نیز پس انداز می کند ، بنابراین به طور مداوم مبلغ سایه های بسته بندی را نیز نمی پردازید.
مرجع:ثانیکالا