TPE کوتاه الاستومر ترموپلاستیک است. به همان روشی که لیوان های سیلیکون از سیلیکون درجه پزشکی استفاده می کنند ، تولیدکنندگانی که از TPE استفاده می کنند از درجه پزشکی TPE نیز استفاده می کنند.
فنجان های قاعدگی TPE حاوی سیلیکون ، لاستیک ، لاتکس ، بیس فنول (BPA / BPS) یا فلزات سنگین نیستند. آنها هنوز هم ملزم به ثبت نام در FDA و استفاده از رنگهای بی خطر هستند.بهترین مارک کاپ قاعدگی
 
اطمینان از تهیه یک فنجان از مواد ایمن و آزمایش شده ، تنها یکی از دلایل زیادی است که ما برای حمایت از مارک های ایستاده ، در مقابل مارک های "ارزان قاعدگی" که به طور کلی اصلاً مارک نیستند ، انتخاب می کنیم.
 
TPE چگونه با سیلیکون مقایسه می شود
سیلیکون بیشترین کاربرد را در تولیدکنندگان لیوان قاعدگی دارد. در حالی که هر دو گزینه خوبی هستند ، TPE کاری را انجام می دهد که سیلیکون نمی تواند. TPE توانایی منحصر به فرد گرم شدن با دمای بدن شما را دارد تا با قالب گیری بر روی شکل شما ، تناسب سفارشی تری ایجاد کند. به همین دلیل است که برخی از افراد ، مانند کیم ، متوجه می شوند که لیوان های آنها کمی بیضی از آنچه داخل آن قرار دارد خارج می شود. در حالی که یک فنجان سیلیکونی هنوز به دیواره واژن مهر و موم می کند ، با ایجاد فشار حتی در تمام لبه ، این کار را بیشتر می کند جام. با این وجود TPE هنوز از استحکام ایجاد فشار برخوردار است اما برای تناسب بهتر نیز اندکی تغییر شکل می دهد.
 
علاوه بر این ، لیوان های TPE می توانند در یک فنجان سفت تر قرار بگیرند تا راحت تر باز شوند ، اما با دمای بدن شما نرم می شوند ، در حالی که برای برخی از کاربران پوشیده شده است ، راحت تر هستند.
 
مارک هایی که جام های قاعدگی TPE درست می کنند
 
گرچه مارک های زیادی از TPE استفاده نمی کنند ، اما شما ممکن است بیش از آنچه فکر می کنید با آنها آشنا باشید! MeLuna یکی از مارک های قدیمی موجود در بازار است. آنها نه تنها وسیع ترین اندازه اندازه گیری فنجان را دارند ، بلکه آنها به طور انحصاری از TPE به همراه فنجان های خود استفاده می کنند. سلام جدیدتر جام سلام با جام منحصر به فرد و ضامن گرد است.
 
"در Hello Cup ما به جای سیلیکون از درجه پزشکی TPE (الاستومر ترموپلاستیک) استفاده کردیم. دلایل مختلفی در پشت این وجود داشت. TPE با کیفیت بالا ضد آلرژی و قابل بازیافت است. فنجان های ما سفت است ، اما بسیار راحت است. احساس می کنیم استحکام یکی از جنبه های مهم برای جلوگیری از نشت است ، به ویژه برای کاربران فعال بدنی که عضلات آنها قوی است و می توانند جام های ضعیف را از بین ببرند. TPE در کنار بدن گرم شده و مطابق با شکل کاربر است. Hello Cups در FDA ثبت شده است و فاقد لاستیک ، لاتکس ، BPA ، فلزات سنگین یا سایر مواد خراشیده است. تمام رنگ های استفاده شده درجه خوبی دارند و با استانداردهای EU و FDA مطابقت دارند. "
 
برای ملاحظات دیگر ، من با ملونا صحبت کردم. به گفته آنها ، TPE "ماده ای بسیار انعطاف پذیر است که به راحتی با محیط پیرامون خود سازگار می شود تا حتی احساس سفارشی تری برای فرد استفاده کننده داشته باشد. ممکن است متوجه شوید که به مرور زمان فنجان TPE شما بعد از تنظیم شدن به فرم پوشنده ، کمی بیضی شکل می شود. این جای نگرانی نیست. دفعه بعدی که این جام را پوشیدید دوباره با فرم شما مطابقت خواهد داشت. اگر می خواهید فنجان را به شکل کاملاً گرد و اصلی برگردانید ، کافی است فنجان را در آب داغ بجوشانید "
 
آنها همچنین استناد می کنند که TPE کمتر گزارش شده است که باعث ایجاد واکنش آلرژیک شود (وقتی با سیلیکون مقایسه می شود). TPE همچنین ممکن است خطر کمتری از TSS نسبت به سیلیکون داشته باشد (اگرچه در حال حاضر با یک فنجان خطر کم است). TPE همچنین به راحتی مورد استفاده مجدد قرار می گیرد - به ایجاد زباله کمتر در هنگام تولید کمک می کند.
کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی چیست
 
فنجان قاعدگی
 
قیمت کاپ قاعدگی
 
كاپ قاعدگي
 
کاپ قاعدگی برای دوشیزگان
 
نحوه استفاده از کاپ قاعدگی
 
خرید کاپ قاعدگی
 
قیمت کاپ قاعدگی در داروخانه ها
 
طرز استفاده از کاپ قاعدگی
 
کاپ پریودی
 
فنجان قاعدگی چیست
 
کاپ پریودی چیست
 
کاپ قاعدگی چیه
 
بهترین مارک کاپ قاعدگی
 
طرز استفاده کاپ قاعدگی
 
روش استفاده از کاپ قاعدگی
 
لونت کاپ چیست
 
طریقه استفاده از کاپ قاعدگی
 
استفاده از کاپ قاعدگی
 
قیمت فنجان قاعدگی
 
نحوه استفاده کاپ قاعدگی
 
سایز کاپ قاعدگی
 
كاپ قاعدگي چيست
 
عوارض کاپ قاعدگی
 
کاپ بهداشتی
 
کاپ پریود
 
طریقه استفاده کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی نحوه استفاده
 
کاپ قاعدگی را از کجا بخریم
 
کاپ های قاعدگی
 
کاپهای قاعدگی
 
روش استفاده کاپ قاعدگی
 
معایب کاپ قاعدگی
 
آموزش استفاده از کاپ قاعدگی
 
مراکز فروش کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی خرید
 
فروش کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی را از کجا تهیه کنیم
 
کاپ قاعده گی
 
طریقه گذاشتن کاپ قاعدگی
 
انتخاب سایز کاپ قاعدگی
 
چگونگی استفاده از کاپ قاعدگی
 
انواع کاپ قاعدگی
 
فنجان پریود
 
خريد كاپ قاعدگي
 
طرز استفاده از فنجان قاعدگی
 
كاپ قاعدگي خريد
 
کاپ قاعدگی یا تامپون
 
قيمت كاپ قاعدگي
 
خرید فنجان قاعدگی
 
مضرات استفاده از کاپ قاعدگی
 
کاپ قاعدگی برای دختران
 
معایب استفاده از کاپ قاعدگی
 
طرز استفاده از كاپ قاعدگي
 
خرید اینترنتی فنجان قاعدگی
 
فیلم گذاشتن کاپ قاعدگی