اگر شریک زندگی شما لباس زیر نباشد چه می کنید؟ دیدگاه بلاگر لباس زیر زنانه

 

لباس خواب دانتل :از آنجا که من این بستر را ایجاد کرده ام ، به ایجاد محتوای خود برای علاقه مندان به لباس زیر و به ویژه زنان اشاره کردم. زمانی نبود که من این محتوا را ایجاد کنم تا از دیگران به جز افرادی که شخصاً به اطلاعات احتیاج دارند ، خشنود شوم. بیایید واضح تر هم بگوییم: این وبلاگ هرگز به عنوان فضایی برای رضایت مردان در نظر گرفته نشده است.
 
هرچه زمان می گذشت ، من فهمیدم که هر کاری انجام می دهم ، انتشار تصاویر زیبا مدلینگ کسی را که می تواند قدردانی کند و نه لزوما افرادی که برای لباس زیر زنانه آنجا هستند ، جذب می کند. من با آن صلح کردم - در پایان روز ، فکر می کنم تصاویر من به دلایل دیگری غیر از تناسب لباس بهتر شده اند و همچنین جالب هستند.
 
من همچنین کشف کردم که مردان در واقع می توانند به اطلاعاتی که من ارائه می دهم علاقه مند شوند و همیشه مانند پروانه های مربوط به آنها عمل نمی کنند. تصاویر دیک متوقف شد. حتی بعضی از آنها به من گفتند که هیچ تصوری از این قسمت از دنیای زنان ندارند و این بسیار چشم نواز است. من همیشه خوشحالم که چند جفت چشم باز می کنم و انصافاً رعایت می کنم برخی از پیروان مرد من انرژی مهربان و مثبتی دارند.
 
بنابراین ، شریک زندگی شما لباس زیر نیست.
بنابراین اکنون که در مورد این نکته روشن شدم ، اجازه دهید به موضوع این مقاله بپردازیم. من اغلب شنیده ام که خانم ها می گویند شرکای آنها به اندازه کافی برای لباس زیر برای آنها مهم نیست که بتوانند لباس راحتی بپوشند. من شنیده ام که مردم واقعاً از تلاش یا لذت شریک زندگی خود برای پوشیدن لباس زیر زنانه زیبا طرد می شوند. صادقانه بگویم ، پوشیدن لباس زیر زنانه "خوب" - یا هر چیزی که بیشتر مردم آن را سکسی می دانند - اگر خودتان به آن اهمیت نمی دهید و در لباس های دیگر احساس خوبی ندارید ، احتمالاً "تلاشی" نخواهد بود.
 
من یک متخصص روابط نیستم - اگرچه باید اعتراف کنم که در زندگی کوتاه مدت زیادی قرار گذاشته ام. اما آنچه که من فهمیدم این است که غالباً ، شریک زندگی و افراد شما ، وقتی صحبت از اتاق خواب می شود ، انرژی شما را قبل از لباسی که می پوشید ، می بینند. البته مطمئناً باید تمیز و با لباس های مناسبی که تمیز به نظر می رسند نیز بیایید. هر چیزی که به آن اضافه شود بیشتر برای این است که شما در بالای بازی خود احساس کنید و اعتماد به نفس قبلی خود را تقویت کنید.
 
فیلم ها در مورد رابطه جنسی و عاشقانه به ما دروغ می گویند.
لباس زیر زنانه 90٪ از جادوی خود را بر روی شما و شاید 10٪ را روی شریک زندگی شما کار می کند (در صورت وجود٪). هشدار خراب: اگر * شما * در بدن خود احساس خوبی دارید ، این نشان می دهد.
 
به یاد می آورم ، مدت ها پیش وقتی من هنوز یک معتاد لباس زیر بچه بودم که قبلاً هرگز کمربند آویز نپوشیده بودم اما از قبل به ست های منطبق خود افتخار می کردم. من به آن پسر علاقه داشتم که در نهایت دوست پسر من شد.
 
در آن زمان ، با ورود به یک رابطه جدید ، دوست داشتم لباس زیر زنانه جدید بخرم. نه برای آنها بلکه احساس می کنند تازه دارم شروع می کنم. من تصمیم گرفتم که زمان آن رسیده است که 3 قطعه اول خودم را تهیه کنم. یادم می آید تا وقتی که لباس زیر زنانه جلوی او قرار می گرفتم احساس می کردم مثل یک آدم بد هستم. در آن زمان ، من تازه داشتم مثل کسی که می خواهد برای اولین بار جلوی تماشاگران آواز بخواند ، فرار می کردم. من خیلی اعتماد به نفس نداشتم ، اما حدس می زنم که به اندازه کافی جعل کردم چون نمی توانستم اجازه دهم این ست مرا خسته کند. اه اه!
 
خوب ، من از واکنش او ناامید شدم. او در واقع چیزی در این باره نگفت. ما فقط با اشتیاق منظم به کار خود ادامه دادیم. نه اینکه مقدار خوبی نبود اما به نظر نمی رسید که اصلا مربوط به لباس زیر باشد. من فقط چند ماه بعد فهمیدم که او واقعاً آن مجموعه را بسیار جالب تشخیص داده و از آن شب خاطره خوبی داشته است. اگرچه او حتی به یاد نمی آورد که چه شکلی است. تنها چیزی که باقی مانده احساس او از دیدن آن بود.
 
من به شخصه همیشه لباسهای زیر زنانه ای را که می پوشم به خاطر می آورم که اتفاق خاصی در زندگی من رخ می دهد زیرا صبح آنها را با دقت مانند یک طلسم مخفی انتخاب می کنم. اما من دور می شوم. نکته این است: مهم نیست که چه چیزی می پوشید بلکه نحوه پوشیدن آن مهم نیست. بنابراین احتمالاً جالبتر است که هر آنچه را که می پوشید احساس خوبی می کنید.
 
بعد از آن قسمت ، من هرگز واقعاً سعی نکرده ام که با لباس زیرم شریک زندگی خود را تحت تأثیر قرار دهم. من آنچه را می خواهم می پوشم و اگر آن شخص آن را دوست داشته باشد ، یک امتیاز مثبت است.
 
با این حال ، شما ممکن است واقعاً بخواهید که شریک زندگی شما به اندازه لباس زیر زنانه جدید شما هیجان زده شود. خوب ، یک عنصر اساسی برای این اتفاق یک شریک زندگی است که دوست دارد شما را خوشحال ببیند. من بارها و بارها از شرکای انکار کننده شنیده ام که عمداً کاری را انجام می دهند که نیمه دیگر آنها برای خوب نشان دادن انجام می دهد و حتی باعث می شود آنها نسبت به آن احساس آگاهی کنند. تنها توصیه من اگر در این شرایط قرار دارید فرار است. اگه میتونی.
 
اگر با این وجود ، شما یک رابطه سالم دارید ، طبیعی به نظر می رسد که لذت شخصی شما به نوعی به شریک زندگی شما منتقل می شود. چه کسی دوست ندارد فردی را که عاشق اوست ، ببیند و از شادی در یک لباس جدید ابریشمی بچرخد یا یک لباس زیر زنانه جدید کمی رقص شاد داشته باشد؟ هیچ کس. این شیرین ترین چیز است. حتی اگر ساعت ها در مورد چقدر بزرگ بودن این لباس زیر زنانه صحبت کنید ، ستاره های چشمان شما معمولاً ارزش آزار دهنده بودن غبغب های مداوم را دارند. حداقل این چیزی است که من معتقدم.
اگر شریک زندگی شما کاملاً شما را نادیده می گیرد ، ممکن است این اتفاق بیفتد
لباس خواب فانتزی فاق باز،لباس خواب،لباس زير فانتزي در تن،لباس خواب فانتزی،لباس خواب توری سرهمی،لباس خواب سرهمی توری،لباس خواب سرهمی،لباس خواب فانتزی در تن،لباس خواب دانتل،لباس خواب فانتزی بلند،لباس خواب لامباده،لباس خواب جلو باز فانتزی،لباس خواب تور بلند،لباس تور خواب،خرید لباس خواب فانتزی،لباس خواب سرهمی زنانه،خواب فانتزی،لباس سرهمی فانتزی،لباس خواب در تن،لباس خواب لامبادا،لباس باز خواب،فروش لباس خواب فانتزی،لباس خواب توری در تن،سرهمی لباس خواب،لباس خواب سر همی،مدل لباس خواب دانتل،لباس خواب بلند جلو باز،لباس خواب توری فانتزی،لباس خواب زنانه فانتزی،لباس فانتزی زنانه،سرهمی خواب زنانه،لباس خواب فانتزی مردانه،قیمت لباس خواب،لباس خواب مردانه توری