در طی چند سال گذشته ، روغن درخت چای به دلیل خاصیت درمانی قدرتمند خود ، گرامی داشته است. این روزها می توانید آن را در یک تن محصولات آرایشی و بهداشتی پیدا کنید. چرا می پرسی؟ خاصیت ضد قارچی و ضد باکتریایی این روغن می تواند شوره سر ، شپش ، حساسیت های پوستی و عفونت های باکتریایی را درمان کند. در اینجا لیستی از بهترین شامپوهای تزریق شده روغن درخت چای موجود در بازار در حال حاضر وجود دارد. نگاهی بیاندازید!

 
بررسی قیمت محصولات
قیمت بررسی شامپو نعناع Teatree Hydrating + Teatree
قیمت شامپو مخصوص روغن فرمول روغن چای Maple Holistic
سه قلو چای Giovanni Tree Tree Tree Shampoo Invictating Price
قیمت چک کردن شامپوی مخصوص چای پل میچل
قیمت چک شامپو تمیز کننده عمیق Rusk Sensories
بررسی قیمت شامپو درخت چای Vibes Natural
شامپو طبیعت اوریف لیم عشق برای کنترل شوره سر قیمت را بررسی کنید
قیمت بررسی شامپو روغن چای آلوئه ودا دیستیل مو درمانی
قیمت شامپو چای درخت عطر را بررسی کنید
قیمت بررسی شامپو چای درختی با کمک سلامتی
10 شامپو برتر روغن چای درخت موجود در هند
1. شامپو نعناع OGX + Hydatating Teatree
 
شامپو نعنا OGX + Teatree Mint Shampoo Pinit
با ترکیبی عجیب و غریب از روغن درخت چای استرالیا ، پروتئین های شیر و نعناع موهای شما را تقویت کرده و مرطوب می کند و ضمن افزودن پروتئین به پوست سر ، موهای شما را تقویت و احیا می کند. موهای خشک و آسیب دیده را تغذیه می کند و با از بین بردن انتهای شکاف و شکستگی ، قفل های شما را صاف می کند. این شامپو ادعا می کند که باقیمانده و خاک ایجاد شده در پوست سر شما را از بین ببرد و آن را از شوره سر دور نگه دارد. روغنهای تزریق شده میکرو به تعادل pH پوست سر شما کمک می کنند. این شامپو تضمین می کند موهای خود را به طور موقت تمیز کنید و در بین دو شستشو تمیز کنید.
 
 
طرفداران
پوست سر را به خوبی پاک می کند
بی خطر برای موهای درمان شده با رنگ
گزاف گویی را اضافه می کند
می درخشد
یک محصول کوچک خیلی طول می کشد
منفی
گران
 
 
[بخوانید - محصولات آرایشی OGX که باید امتحان کنید]
 
بازگشت به TOC
 
2. شامپو مخصوص فرمول روغن روغنی چای Maple Holistic
 
شامپو Pinit مخصوص فرمول مخصوص روغن چای روغنی Maple Holistic
شامپو روغن چای Maple Holistics Tea Tree Tree Amp قول می دهد موهای شما را نرم و بدون شوره سر نگه دارد. مو و پوست سر شما را مرطوب می کند و رشد مو را تقویت می کند. این شامپو حاوی sesquiterpenes و terpenes است که با شپش و باکتری در موهای شما مبارزه می کند. علاوه بر پاکسازی ، این شامپو پوست سر شما را از باقیمانده و روغنی نگه می دارد. این شامپو طبیعی باعث تقویت فولیکول های مو و بهبود وضعیت کلی موهای شما می شود. شما می توانید با استفاده از این شامپو ارگانیک موهای کامل و تند و تیز به دست آورید.
 
طرفداران
ساخت روغن را به طور موثری پاک می کند
نتایج طولانی مدت
مناسب برای موهای خشک و آسیب دیده
عطر درمانی
نتایج سریع
منفی
گران
 
 
بازگشت به TOC
 
3. Giovanni Tea Tree Tree Tree Triple Shampoo تقویت کننده
 
چای درخت جیووانی سه برابر با شامپو Pinit تقویت کننده رفتار کنید
این شامپو لوکس و جوان کننده توسط Giovanni حاوی روغن درخت چای ، روغن اکالیپتوس ، عصاره برگ اسطوخودوس ، عصاره برگ مریم گلی ، آلوئه ورا و آویشن است. این مواد باعث تقویت و نرم شدن موهای شما می شوند و به شما موهای سالن بی عیب و نقص می دهند. مجتمع ارگانیک سه گانه آن به شدت موهای شما را شرایط می کند. این شامپو همچنین ادعا می کند که رشد مو را در بین دو شستشو تحریک می کند. این پوست سر را خشک و پوسته پوسته می کند و موهای شما را تا زمان شستشوی موهای بعدی مرطوب نگه می دارد.
 
طرفداران
گردش خون را در پوست سر شما افزایش می دهد
عاری از سولفات
مناسب برای تمام انواع مو
نتایج طولانی مدت
عطر دلپذیر
منفی
احساس سوزشکی روی پوست سر شما ایجاد می کند
گران
4- شامپوی مخصوص درخت چای پل میچل
 
شامپوی مخصوص چای پل میچل Paul Mitchell
این شستشوی مو ملایم و برنده جایزه ناخالصی ها را از بین می برد و رشته های شما را احساس طراوت و سالم می کند. همچنین باعث می شود درخشش به قفل های شما اضافه شود. این گیاه حاوی عصاره نعناع و اسطوخودوس است که پوست سر شما را تسکین می دهد. مواد موجود در این شامپو موهای شما را آبرسانی و مرطوب می کند و انواع ناخالصی ها را از بین می برد. این گیاه دارای خواص معطر کننده ای است که به شما در آرامش کمک می کند.
 
طرفداران
عاری از پارابن
100٪ وگان
بی خطر برای موهای رنگ شده
مناسب برای تمام انواع مو
یک محصول کوچک خیلی طول می کشد
منفی
مشکلات در دسترس بودن
 
 
بازگشت به TOC
 
5- Rusk Sensories شامپو تمیز کننده عمیق را تمیز کنید
 
شامپو Pinit پاک کننده عمیق را تمیز می کند
این شامپو شفاف توسط Rusk Sensories حاوی قابض های طبیعی است که می تواند ناخالصی ها و باقی مانده های ساخته شده در پوست سر شما را از بین ببرد. همچنین حاوی اسیدهای آمینه است که رطوبت کوتیکول های مو شما را فراهم می کند. اگر پوست سر پوستی روغنی یا پوسته پوستی دارید ، باید این شامپو را امتحان کنید زیرا باعث هیدراتاسیون و پروتئین های پوست سر شما می شود و موهای سالم ، تمیز و شادابی به شما می دهد. خواص درمانی روغن کوکرابیتا و روغن درخت چای هر بار که از این شامپو استفاده می کنید ، موهای شما را جوان می کنند.
 
طرفداران
خیلی خوب
سلامت پوست سر را بهبود می بخشد
می درخشد
نتایج فوری
یک محصول کوچک خیلی طول می کشد
منفی
فرمول اخیراً تغییر یافته است
گران
 
 
بازگشت به TOC
 
6. شامپو درخت چای Vibes طبیعی
 
شامپوی درخت چای Vibes Natural Shampoo Pinit
شامپوی درخت چای طبیعی Vibes با ترکیبی منحصر به فرد از ترکیبات آیورودیس مانند روغن درخت چای ، آملا ، برینگراژ و آلوئه ورا ساخته شده است که به کاهش شوره سر و ریزش مو کمک می کند. این ادعا را ترمیم موهای آسیب دیده و بهبود وضعیت کلی موهای شما می کند. این شامپو طبیعی عاری از مواد شیمیایی خشن ، رنگهای مضر و محصولات حیوانی است.
 
طرفداران
ریشه را تغذیه می کند
فولیکول های مو را تقویت می کند
مناسب برای تمام انواع مو
پوست سر را به خوبی پاک می کند
قیمت قابل قبول
منفی
هیچ یک
 
 
 
بازگشت به TOC
 
7. شامپو طبیعت اوریف لیم عشق برای کنترل شوره سر
 
شامپو طبیعت اوریف لیم عشق برای کنترل شوره سر Pinit
این شامپو بسیار تحسین شده از شوره سر توسط اوریف لیم حاوی بادام ، یک ماده پاک کننده است که میکروب ها و باکتری ها را از بین می برد. این شامپو روشن کننده پوست را با پاک کردن ناخالصی ها و باقیمانده ها به طور موثری درمان می کند. موهای شما را در ضمن بهبود وضعیت پوست سر خود را هیدراته نگه می دارد. همچنین این ماده از ریشه ها غافل می شود و به روند رشد مو کمک می کند. این شامپو برای اسکالپ های روغنی و پوسته پوسته ایده آل است.
 
طرفداران
می درخشد
نتایج فوری
موهای شما را از آلاینده های محیط زیست محافظت می کند
موهای شما را به سمت پایین نمی کشد
عطر دلپذیر
منفی
پوست سر خارش دار است
 
 
بازگشت به TOC
 
8. شامپو روغن چای آلوئه ودا دیستیل مو درمانی
 
شامپو روغن پودر روغن چای آلوئه ودا دیستیل مو درمانی
این شامپو ضد شوره ای حرفه ای با عصاره های آلوئه ورا ، عصاره گندم ، روغن درخت چای ، روغن رزماری و عسل ارگانیک تهیه شده است. این مواد دارای خاصیت ضد باکتریایی و ضد قارچی هستند که با شوره سر مبارزه کرده و خارش پوست سر را درمان می کنند. این شامپو مواد مغذی لازم را برای فولیکول های مو آسیب دیده فراهم می کند و سلول های مرده را که گرفتگی ریشه های شما را پاک می کند پاک می کند. این شامپو همچنین با مرطوب نگه داشتن پوست سر ، التهاب را بهبود می بخشد و تسکین می دهد. به این ترتیب ، شوره سر از بین می رود و موهای شما در بین دو شست و شو تمیز و تازه است.
 
طرفداران
پوست سر خود را تمیز نگه می دارد
عاری از مواد شیمیایی خشن
خیلی خوب
قیمت قابل قبول
منفی
می تواند موهای شما را خشک کند
 
 
بازگشت به TOC
 
9. شامپوی درخت چای با رایحه گنج
 
شامپو Pinit چای درخت معطر
این شامپو با کیفیت 100٪ روغن چای طبیعی با کیفیت عالی توسط اکثر پزشکان مراقبت های بهداشتی طبیعی و رایحه درمانی توصیه می شود. این فرمول متعادل ، شوره سر را از بین می برد و پوست سر شما را تمیز می کند. این حاوی روغن درخت چای و پاتوولی است که خشکی و پوستی پوستی را در پوست سر نشان می دهد. روغن درخت چای پوست سر شما را مرطوب و تغذیه می کند در حالی که پاتچولی التهاب را درمان می کند. این شامپو ادعا می کند گردش خون در پوست سر را تنظیم می کند ، که به رشد مو کمک می کند. همچنین از سلولهای مرده پوست خلاص شده و پوست سر شما را تمیز نگه می دارد.
 
طرفداران
سلامت پوست سر را بهبود می بخشد
موهای نرم و براق به شما می بخشد
عطر دلپذیر
مقرون به صرفه
نتایج فوری
منفی
هیچ یک
 
 
 
بازگشت به TOC
 
10. شامپو درخت چای کمک سلامتی
 
شامپو درخت چای کمک سلامتی Pinit
شامپو درخت چای کمک سلامتی موهای شما را در برابر آلاینده های محیطی محافظت می کند. پوست سر شما را از شوره سر و سایر ناخالصی ها حفظ می کند. همچنین پروتئین های مورد نیاز را به پوست سر شما ارائه می دهد و گردش خون را تحریک می کند. علاوه بر شوره سر ، این شامپو با شپش و سایر عفونت های قارچی مبارزه می کند. از آنجا که این یک فرمول خفیف است ، هم کودکان و هم بزرگسالان می توانند از این شامپو استفاده کنند.
 
طرفداران
مرجع:ثانیکالا